דלית אוחיון בעיתונות

WhatsApp Image 2020-09-02 at 20.36.36.jp

צעד אחד לפני רשויות המס

רשת 13

פורסם ב- 31.3.2021

דלית אוחיון יועצת מס

מתוך השקמה: ראשון לציון

יועצי מס בראשון לציון שכדאי להכיר

הגיע זמן הגשת הדו"ח השנתי? המיסים השנתיים נראים לכם מוגזמים? ואולי, אחת מהרשויות בכלל חייבת לכם כסף ולא להפך? בענייני הכספים שלכם לא כדאי לקחת סיכון. הכירו יועצי מס מומלצים בראשון לציון שיעשו לכם סדר בניירת, בעסק ובבנק

 

מאת: מעיין מליח ודניאל דותן

פורסם ב- 21.4.2019

דלית אוחיון יועצת מס

דלית אוחיון יועצת מס, עוסקת בתחום מזה 25 שנה וצברה ניסיון, וותק ומוניטין מרשים. תפישת הייעוץ שלה כוללת מודל של בניית קשרים ענפים ואותנטיים עם הלקוחות על ידי תכנון וליווי נכון לאורך כל השנה, בכדי להתכונן בצורה אופטימלית לסוף שנת המס.

עבור עסקים חדשים, דלית יוצרת תכניות מס טרם ההקמה ובדיקת כדאיות, לעידוד רווחיות וצמיחה בת-קיימא. עבור עסקים קיימים, מתבצעת הערכה מקצועית של המבנה העסקי והפיננסי הנוכחי, קביעה ויישום כלל השינויים הדרושים בכדי לשמור ולהבטיח המשך רווחים. דלית אף מספקת שירותי ייעוץ ותכנון מס עבור לקוחות פרטיים במודל תכנית אישית למזעור חובות המס, ומתוך התאמה לצרכי כל לקוח ולקוח.

טרם עבודתה כיועצת מס, עבדה דלית אוחיון כשכירה בתפקידי הנהלת חשבונות ובתחומים שונים בתוך העולם הפיננסי. כך, היא צברה את מרב הידע והניסיון הדרושים, טרם התמקצעותה בתחום. היא למדה ייעוץ מס במכללת רמת גן בשמת 94, ובעלת ניסיון של שנים בתחום.

משרדה של דלית אוחיון ממוקם ברחובות, וכן היא עובדת עם משרד רואה חשבון בשוהם ובתל אביב לטובת לקוחות מאזור המרכז. מעבר לכך ומתוך הבנת צרכי הלקוח, דלית מספקת שירותי ייעוץ מס עד הבית - בתיאום מראש.

משרד ייעוץ מס דלית אוחיון הוא משרד בוטיק, מקצועי, איכותי ובעל שירות לקוחות בסטנדרטים מהגבוהים שיש. הבידול של משרדה הוא בתפיסת השירות המתקדמת, הבנת צרכי הלקוח וראייתו במרכז, תוך התאמת שירותי הייעוץ על פי צרכיו המקצועיים. דלית מקפידה לשמור עם הלקוחות על קשר ישיר לכל אורך השנה, ולבצע תכנון מקיף ומעמיק מדי חודש בחודשו.

"אני מדברת עם לקוחותיי בגובה העיניים וחשוב לי לשמור על הקשר האישי ללא התנשאות ואף תוך עידוד לשאלות, כדי שיבינו ויתמצאו בענייני המס. כחלק מהשירותים שמשרדי מספק, אני שולחת ללקוחותיי דוחות מעודכנים לגבי מצב העסק, דוח רווח והפסד, ומתאמת פגישות ושיחות בכל רגע בו נראה שישנה בעיה פיננסית". אומרת דלית.

מלבד שירותי ייעוץ המס, משרד דלית אוחיון מספק שירותים נוספים, ביניהם: ייעוץ לשכירים המעוניינים לעבוד כעמצאיים - פגישת ייעוץ וגדאיות הכוללת סימולציות של הכנסות והוצאות. שירות פתיחות וסגירות תיקים, שירותי הנהלת חשבונות, משכורות, דוחות אישיים, הצהרון הון, דוחות לבנקים, החזרי מס, תאומי מס, וכן מבצעת עבור לקוחותיה 3 תכנוני מס בשנה, וליווי מול רשויות המס.

היא עושה שימוש בטכנולוגיה מתקדמת ובתוכנות החדשניות בשוק, לביצוע שירות מהיר וישיר עבור לקוחותיה. כמו כן, חברה

דלית אוחיון יועצת מס

בלשכת יועצי המס - דרכם היא עושה השתלמויות ומתעדכנת בחוקים החדשים בכל עת.

כתובת המשרד: בני משה 1 רחובות

טלפון:  050-7577699

מעבר לעמוד הפייסבוק

דלית אוחיון יועצת מס